Dommania - wyposażenie wnętrz do Twojego domu
Filtry

Baterie umywalkowe

Actima Clever bateria umywalkowa chrom ARAC.4101CR0

349,00

Actima clever bateria umywalkowa chrom arac.4101cr0 349.00 PLN InStock
Bateria umywalkowa stojąca Actima - Excellent Glad chrom ARAC.1101CR

269,00

Bateria umywalkowa stojąca actima - excellent glad chrom ara... 269.00 PLN InStock
Actima Clever bateria umywalkowa chrom ARAC.4101CR

349,00

Actima clever bateria umywalkowa chrom arac.4101cr 349.00 PLN InStock
Actima Pride bateria umywalkowa chrom ARAC.4001CR

399,00

Actima pride bateria umywalkowa chrom arac.4001cr 399.00 PLN InStock
Actima Pride bateria umywalkowa wysoka chrom ARAC.4002CR

549,00

Actima pride bateria umywalkowa wysoka chrom arac.4002cr 549.00 PLN InStock
Actima Clever bateria umywalkowa chrom wysoka ARAC.4102CR

499,00

Actima clever bateria umywalkowa chrom wysoka arac.4102cr 499.00 PLN InStock
Bateria umywalkowa stojąca wysoka Actima - Excellent Glad chrom ARAC.1102CR

369,00

Bateria umywalkowa stojąca wysoka actima - excellent glad ch... 369.00 PLN InStock
Bateria umywalkowa stojąca Actima – Excellent Clever chrom ARAC.4101CR

369,00

Bateria umywalkowa stojąca actima – excellent clever chrom a... 369.00 PLN InStock
Bateria umywalkowa stojąca wysoka Actima - Excellent Clever chrom ARAC.4102CR

519,00

Bateria umywalkowa stojąca wysoka actima - excellent clever... 519.00 PLN InStock
Bateria umywalkowa Actima – Excellent Clever podtynkowa Chrom ARAC.4115CR

489,00

Bateria umywalkowa actima – excellent clever podtynkowa chro... 489.00 PLN InStock
Actima Pride bateria umywalkowa podtynkowa chrom AREX.4015CR

529,00

Actima pride bateria umywalkowa podtynkowa chrom arex.4015cr 529.00 PLN InStock
Actima Pride bateria umywalkowa chrom/biały AREX.4001WH

419,00

Actima pride bateria umywalkowa chrom/biały arex.4001wh 419.00 PLN InStock
Actima Pride bateria umywalkowa wysoka chrom/biały AREX.4002WH

599,00

Actima pride bateria umywalkowa wysoka chrom/biały arex.4002... 599.00 PLN InStock
Actima Clever bateria umywalkowa podtynkowa chrom ARAC.4115CR

459,00

Actima clever bateria umywalkowa podtynkowa chrom arac.4115c... 459.00 PLN InStock
Actima Glad bateria umywalkowa chrom ARAC.1101CR

249,00

Actima glad bateria umywalkowa chrom arac.1101cr 249.00 PLN InStock
Actima Glad bateria umywalkowa wysoka chrom ARAC.1102CR

349,00

Actima glad bateria umywalkowa wysoka chrom arac.1102cr 349.00 PLN InStock

Baterie umywalkowe - znajdziesz na Dommania

Baterie umywalkowe do łazienki

Co prawda w łazience nie spędzamy na co dzień tyle czasu co w salonie, sypialni czy pokoju dziennym, ale to w dalszym ciągu jedno z najważniejszych pomieszczeń każdego domu czy mieszkania. To w końcu tam rano i wieczorem oddajemy się codziennej pielęgnacji i domowym zabiegom kosmetycznym. Dlatego warto zadbać o armaturę łazienkową, która zarówno zagwarantuje komfortowe wykonywanie wszelkich czynności w łazience, jak również dobrze będzie się komponowała z pozostałym wyposażeniem tego pomieszczenia.

Jednym z najważniejszych elementów armatury są baterie umywalkowe. Pozornie ich kupno może wydawać się zadaniem prostym, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę nie tylko sposób montażu baterii, ale również jej wygląd, kolor, liczbę i typ uchwytów czy rodzaj wylewki. Dokładne przeanalizowanie wszystkich tych aspektów sprawi, że w swojej łazience będziesz miał baterię umywalkową, która zagwarantuje wygodne użytkowanie przez wiele lat.

Baterie umywalkowe podtynkowe czy natynkowe – co lepsze?

Bardzo modne w ostatnich latach stają się baterie umywalkowe podtynkowe, które coraz częściej stosuje się w nowoczesnym budownictwie. W tej kategorii znajdują się przede wszystkim minimalistyczne baterie umywalkowe, w których główną rolę odgrywa prosty design i jak najmniejsza liczba elementów. Baterie umywalkowe podtynkowe zapewniają efektowny wygląd w nowoczesnej łazience, ale trzeba pamiętać, że ich montaż jest dość wymagający i złożony, a koszt – większy niż przy modelach natynkowych. Jeśli jednak nie jesteś specjalnie ograniczony funduszami i planujesz urządzić nowoczesną, minimalistyczną łazienkę, bateria umywalkowa podtynkowa będzie znakomitym rozwiązaniem.

Tańszą i łatwiejszą w montażu alternatywą dla podtynkowych baterii ściennych są modele natynkowe. Jest to rozwiązanie estetyczne i uniwersalne, obejmujące znacznie bardziej różnorodne modele pod względem estetyki. Wśród baterii natynkowych można znaleźć zarówno baterie w stylu vintage i retro, jak również modele klasyczne i minimalistyczne. Co więcej, z łatwością, można znaleźć modele o tradycyjnym wyglądzie – z dwoma kurkami do puszczania ciepłej i zimnej wody, a także baterie z jednym uchwytem, ułatwiającym regulację temperatury wody.

Baterie umywalkowe stojące – oryginalna alternatywa dla baterii ściennych

Przeglądając propozycje urządzeń należących do omawianej kategorii, można zauważyć kilka ciekawych zmian, jakie się dokonały w przeciągu kilkunastu ostatnich lat. Chociaż armatura i baterie łazienkowe umywalkowe różnią się ceną, to jednak wspomniane zmiany dotyczą już nie tylko aspektów finansowych. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że ścienne modele, które były niemal jedyną opcją jakiś czas temu, dzisiaj są segmentem luksusowym, ekskluzywnym, a palmę pierwszeństwa przejęły urządzenia nablatowe. Olbrzymia różnorodność estetyczna nie pozwala jednak na uproszczoną ocenę poszczególnych wariantów pod kątem stylistycznym – urządzenia retro często o atencję klientów rywalizują z nowoczesnymi urządzeniami w stylu „wodospadu”, z kolei modele stojącej konkurują z kaskadowymi. To, jakie konkretne urządzenie będzie najlepiej pasowało do danej aranżacji, jakiego kształtu i z jakiego tworzywa, zależy przede wszystkim od pozostałych elementów wystroju i elementów doposażeniowych. Warto jednak postarać się, aby wszystko tworzyło jedną, harmonijną całość.

Baterie umywalkowe stojące mają jednak także inne zalety. Umywalki stosowane przy takich modelach mają zazwyczaj wyższy brzeg, co zwiększa wygodę mycia rąk i zębów oraz wykonywania innych czynności pielęgnacyjnych. Co więcej, rant w bateriach umywalkowych stojących jest najczęściej wyższy, co też znacząco poprawia komfort wykonywania wszelkich czynności. Niewątpliwym plusem jest także oryginalna estetyka.

Baterie umywalkowe ścienne bezdotykowe – pełen komfort użytkowania

Ostatnim krzykiem mody są urządzenia bezdotykowe, które coraz częściej znajdziesz w ofertach wielu sklepów online. Ważne w tym aspekcie są nowe technologie, na których obecność warto zwrócić uwagę. Przykładowo, urządzenia podtynkowe, konstruowane pod glazurą, muszą być bardzo solidne, gdyż ewentualna naprawa jakiegokolwiek elementu pod tynkiem wymaga zerwania sporego kawałka zabudowy. Ryzyko takie zdecydowanie jednak zminimalizujesz dzięki wyborowi produktów od znanych i sprawdzonych firm, których okres działalności i istnienia na rynku sięga często kilkudziesięciu lat. Dzięki naszej porównywarce jest to łatwiejsze i przyjemniejsze – bez trudu dobierzesz odpowiednie produkty u najlepszego naszym zdaniem dostawcy internetowego. Nasza porównywarka to rozwiązanie pozwalające znaleźć sklep internetowy, w którego ofercie bateria łazienkowa ścienna dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dokonując remontu lub odświeżenia łazienki, warto zwrócić uwagę nie tylko na podstawowe urządzenia sanitarne, lecz także na armaturę i baterie łazienkowe umywalkowe, które powinny cechować się wysoką jakością wykonania. Na co dzień korzystamy z nich wielokrotnie, więc ich sprawność i trwałość powinna być jak największa. Co więcej, jest to też ten element doposażenia pomieszczenia, który stosunkowo silnie „rzuca się w oczy”. Jeżeli pragniemy urządzić estetyczną i ładną łazienkę, w której z pewnością będziemy czuć się komfortowo, to inwestycja w dobre urządzenia tej kategorii wydaje się być konieczna.

Wybierz najlepszą baterię umywalkową razem z Dommania!

Pamiętaj, że w łazience bardzo ważna jest harmonia. Nawet najładniejsza bateria łazienkowa stojąca lub ścienna będzie zakupem nietrafionym, jeśli nie będzie pasowała do innych elementów wyposażenia. Jednak niezależnie od tego, czy szukasz baterii łazienkowej podtynkowej w stylu minimalistycznym czy baterii łazienkowej stojącej vintage, z pomocą naszego portalu Dommania znajdziesz produkty, których szukasz. Szukaj produktów według pożądanej ceny, marki producenta, ulubionego sklepu czy koloru baterii. Dzięki naszej porównywarce cen masz pewność, że będzie zadowolony z dokonanego zakupu!

Najpopularniejsze tagi w tej kategorii:
Zamknij
Ulubione
zamknij
strzałka wstecz
Dommania - ogłoszenia wyposażenia wnętrz do Twojego domu
Dommania Ogłoszenia - kliknij!