Dommania - wyposażenie wnętrz do Twojego domu
Laptop wyświetlający abstrakcyjną grafikę startującej rakiety

Kim jesteśmy?

Łączymy polskie sklepy internetowe i ekspertów z branży budowa, remont i wyposażenie wnętrz.

Pomysłodawca serwisu sam doświadczył na sobie problemów związanych ze znalezieniem towarów do remontu i wyposażenia wnętrz. Żmudne poszukiwanie odpowiednich produktów, dziesiątki odwiedzin w różnych sklepach internetowych, godziny spędzone przed komputerem, niepowodzenia, konieczność pójścia na liczne kompromisy. Prawdziwa droga przez mękę. Jak by to było wspaniale, gdyby w jednym miejscu, w czytelny sposób można było obejrzeć oferty wielkiej ilości sklepów internetowych.
Niedawno wystartowaliśmy z naszym serwisem. Jest już z nami wiele ważnych sklepów internetowych, a liczba prezentowanych za naszym pośrednictwem towarów w momencie startu portalu, to ponad 200 tysięcy. Działamy dalej i rozwijamy się. Nasz serwis będzie wciąż oferował coś nowego. Warto być na bieżąco i sprawdzać naszą ofertę

Grupa ludzi siedząca przy stole, na nim laptopy

Misja

Dlaczego robimy to co robimy...

Ułatwiamy naszym użytkownikom wybór produktów do budowy domu, remontu mieszkania i ulepszenia wnętrz. Pomagamy zaoszczędzić czas i dajemy wygodę porównania ofert z różnych sklepów. Wiemy, że budowa i remont to zmiana. Każda zmiana to trudności, kompromisy, wybory. Budowa i remont jako nowy etap w życiu i spełnienie marzeń. Ten proces może być przyjemny. Skrócenie czasu potrzebnego do odnalezienia odpowiednich produktów, to podstawa optymistycznego spojrzenia na trudne sprawy remontowo- budowlane. Portal prezentujący przeróżne oferty w wygodny i przejrzysty sposób, zachęca do zmiany swojego otoczenia, motywuje do dokonania zakupów i do powracania użytkowników w sytuacji, kiedy potrzebują czegokolwiek do ulepszenia swojego domu.

Osoba siedząca przy biurku, pod którym jest kosz

Nasza wizja

Pomysły to nasza specjalność

Dążymy do tego, aby dla naszych użytkowników proces nabywania artykułów budowlano- remontowych oraz dekoracyjnych, stał się przyjemnością, a nie przykrym i czasochłonnym poszukiwaniem. Chcemy, by dokonywanie zmian w domu i w ogrodzie, stało się radością.

Zamknij
Ulubione
zamknij
strzałka wstecz
Dommania - ogłoszenia wyposażenia wnętrz do Twojego domu
Dommania Ogłoszenia - kliknij!