Najchętniej odwiedzane sklepy
Kategorie Ulubione Porównaj Szukaj Ost. oglądane

Kim jesteśmy?

Kochamy to, co robimy

Łączymy polskie sklepy internetowe i ekspertów z branży budowa, remont i wyposażenie wnętrz.

Pomysłodawca serwisu sam doświadczył na sobie problemów związanych ze znalezieniem towarów do remontu i wyposażenia wnętrz. Żmudne poszukiwanie odpowiednich produktów, dziesiątki odwiedzin w różnych sklepach internetowych, godziny spędzone przed komputerem, niepowodzenia, konieczność pójścia na liczne kompromisy. Prawdziwa droga przez mękę. Jak by to było wspaniale, gdyby w jednym miejscu, w czytelny sposób można było obejrzeć oferty wielkiej ilości sklepów internetowych.

1 marca 2019 roku startujemy z naszym serwisem. Jest już z nami wiele ważnych sklepów internetowych, a liczba prezentowanych za naszym pośrednictwem towarów w momencie startu portalu, to ponad 200 tysięcy. Działamy dalej i rozwijamy się. Nasz serwis będzie wciąż oferował coś nowego. Warto być na bieżąco i sprawdzać naszą ofertę

Misja

Pomagamy w remoncie

Dlaczego robimy to co robimy...

Ułatwiamy naszym użytkownikom wybór produktów do budowy domu, remontu mieszkania i ulepszenia wnętrz. Pomagamy zaoszczędzić czas i dajemy wygodę porównania ofert z różnych sklepów. Wiemy, że budowa i remont to zmiana. Każda zmiana to trudności, kompromisy, wybory. Budowa i remont jako nowy etap w życiu i spełnienie marzeń. Ten proces może być przyjemny. Skrócenie czasu potrzebnego do odnalezienia odpowiednich produktów, to podstawa optymistycznego spojrzenia na trudne sprawy remontowo- budowlane. Portal prezentujący przeróżne oferty w wygodny i przejrzysty sposób, zachęca do zmiany swojego otoczenia, motywuje do dokonania zakupów i do powracania użytkowników w sytuacji, kiedy potrzebują czegokolwiek do ulepszenia swojego domu.

Nasza wizja

Pomysły to nasza specjalność

Dążymy do tego, aby dla naszych użytkowników proces nabywania artykułów budowlano- remontowych oraz dekoracyjnych, stał się przyjemnością, a nie przykrym i czasochłonnym poszukiwaniem. Chcemy, by dokonywanie zmian w domu i w ogrodzie, stało się radością.

Zamknij
  • Ulubione