Zwiń zakładkę
Ulubione
Lista zakupowa
Dom Mania

Kim jesteśmy?

Kochamy to co robimy
Łączymy polskie sklepy internetowe i ekspertów z branży budowa, remont i wyposażenie wnętrz.
Zaczęło się od problemu
Pomysłodawca serwisu sam doświadczył na sobie problemów związanych ze znalezieniem towarów do remontu i wyposażenia wnętrz. Żmudne poszukiwanie odpowiednich produktów, dziesiątki odwiedzin w różnych sklepach internetowych, godziny spędzone przed komputerem, niepowodzenia, konieczność pójścia na liczne kompromisy. Prawdziwa droga przez mękę. Jak by to było wspaniale, gdyby w jednym miejscu, w czytelny sposób można było obejrzeć oferty wielkiej ilości sklepów internetowych.
Tworzymy
Tak właśnie powstał projekt portalu, który umożliwi użytkownikom wygodne żeglowanie po sklepach internetowych z branży budowlanej, remontowej i wyposażenia wnętrz. Rozpoczęło się kompletowanie zespołu utalentowanych i pełnych zapału ludzi, zdolnych przekuć ideę w gotowy produkt. Nastąpił etap intensywnego tworzenia, zmian, dyskusji, ulepszeń, aż w końcu powstała najlepsza realizacja pomysłu.
Start strony
1 marca 2019 roku startujemy z naszym serwisem. Jest już z nami wiele ważnych sklepów internetowych, a liczba prezentowanych za naszym pośrednictwem towarów w momencie startu portalu, to ponad 200 tysięcy. Działamy dalej i rozwijamy się. Nasz serwis będzie wciąż oferował coś nowego. Warto być na bieżąco i sprawdzać naszą ofertę

Misja

Pomagamy w remoncie
Dlaczego robimy to co robimy...

Ułatwiamy naszym użytkownikom wybór produktów do budowy domu, remontu mieszkania i ulepszenia wnętrz. Pomagamy zaoszczędzić czas i dajemy wygodę porównania ofert z różnych sklepów.

Wiemy, że budowa i remont to zmiana.

Każda zmiana to trudności, kompromisy, wybory. Budowa i remont jako nowy etap w życiu i spełnienie marzeń. Ten proces może być przyjemny. Skrócenie czasu potrzebnego do odnalezienia odpowiednich produktów, to podstawa optymistycznego spojrzenia na trudne sprawy remontowo- budowlane.

Portal prezentujący przeróżne oferty w wygodny i przejrzysty sposób, zachęca do zmiany swojego otoczenia, motywuje do dokonania zakupów i do powracania użytkowników w sytuacji, kiedy potrzebują czegokolwiek do ulepszenia swojego domu.


Nasza wizja

Pomysły to nasza specjalność
Dążymy do tego, aby dla naszych użytkowników proces nabywania artykułów budowlano- remontowych oraz dekoracyjnych, stał się przyjemnością, a nie przykrym i czasochłonnym poszukiwaniem. Chcemy, by dokonywanie zmian w domu i w ogrodzie, stało się radością.
NEWSLETTER | Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco. Okazje czekają!