Dommania - wyposażenie wnętrz do Twojego domu
Filtry

Wentylatory

Wentylator podłogowy warsztatowy 80W, średnica 40 cm, 3 prędkości, oscylacja, pilot sterowania

502,99

Wentylator podłogowy warsztatowy 80w, średnica 40 cm, 3 pręd... 502.99 PLN InStock
Wentylator podłogowy warsztatowy 100W, średnica 45 cm, 3 prędkości, oscylacja

456,99

Wentylator podłogowy warsztatowy 100w, średnica 45 cm, 3 prę... 456.99 PLN InStock
Wentylator, cyrkulator powietrza 111W, średnica 45 cm, 3 prędkości nawiewu, regulacja nawiewu

382,99

Wentylator, cyrkulator powietrza 111w, średnica 45 cm, 3 prę... 382.99 PLN InStock
Nagrzewnica i wentylator, 2 w 1, moc 2400W, model digital

369,99

Nagrzewnica i wentylator, 2 w 1, moc 2400w, model digital 369.99 PLN InStock
Nagrzewnica i wentylator, 2 w 1, moc 2400W, model manualny

293,99

Nagrzewnica i wentylator, 2 w 1, moc 2400w, model manualny 293.99 PLN InStock
Wentylator podłogowy 45W, śr. 40 cm, 3 prędkości, oscylacja, pilot sterowania

284,99

Wentylator podłogowy 45w, śr. 40 cm, 3 prędkości, oscylacja,... 284.99 PLN InStock
Wentylator podłogowy 50W, śr. 40 cm, 3 prędkości, oscylacja

218,99

Wentylator podłogowy 50w, śr. 40 cm, 3 prędkości, oscylacja 218.99 PLN InStock

Wentylatory - znajdziesz na Dommania

Wentylatory sufitowe i podłogowe

Chyba każdy z nas wie, jak męczące potrafi być siedzenie w ogrzanym salonie podczas upalnego, letniego dnia. Takie okoliczności skutecznie utrudniają nie tylko zmobilizowanie się do pracy, ale także oddanie się relaksującej lekturze czy oglądaniu ulubionego serialu. Nie da się też ukryć, że nie każdą osobę stać na stosunkowo drogie, zaawansowane klimatyzatory. Skuteczną alternatywą mogą być jednak wiatraki sufitowe lub wentylatory podłogowe.

Czy warto kupić wiatraki sufitowe?

Jeszcze kilkanaście lat temu wentylatory sufitowe były prawdziwym przebojem – można było zobaczyć je w wielu domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Następnie zostały wyparte przez przenośne wentylatory stojące, ale dziś wracają do łask – choć oczywiście w znacznie bardziej odświeżonej wersji. Wiatraki sufitowe zapewniają chłodzenie powietrza w salonie w sezonie letnim, ale wiele współczesnych modeli ma także funkcję obrotu w drugą stronę. Dzięki temu powietrze jest rozprowadzane w inny sposób, a tym samym powietrze w pomieszczeniu ulega ociepleniu. Takie wiatraki sufitowe z pewnością przydadzą się także jesienią i zimą.

Niewątpliwą zaletą wentylatorów sufitowych jest oszczędność miejsca. Wybierając je, nie trzeba martwić się o to, że powierzchnia podłogowa zostanie zajęta. Trzeba jednak pamiętać, że wiatraki sufitowe nie będą dobrze wyglądały w każdym wnętrzu. Co prawda na rynku jest dostępnych wiele modeli, ale niekoniecznie mogą one sprawdzić się w salonie urządzonym w stylu skandynawskim czy rustykalnym.

Alternatywa dla wentylatorów sufitowych – wiatraki domowe stojące

Alternatywą dla wentylatorów sufitowych mogą być dobrze wszystkim znane wiatraki domowe stojące. Tego typu wentylatory podłogowe produkowane są w wielu modelach i stylach, więc bez problemu można wybrać produkt w satysfakcjonującej cenie i o pożądanym wyglądzie. Co prawda zajmują one miejsce na podłodze, ale są bardzo mobilne – łatwo można je przenieść z jednego pomieszczenia do innego i używać tylko wtedy, gdy faktycznie są potrzebne.

Nowoczesne wentylatory podłogowe

Minusem wiatraków domowych jest też ich niezbyt atrakcyjny wygląd. Tego samego nie można powiedzieć o nowoczesnych wentylatorach kolumnowych, które cechują się bardzo minimalistycznym i intrygującym wyglądem. Mają one ciekawy design, a jednocześnie są na tyle subtelne, że nie będą przeszkadzały nawet wtedy, gdy są nieużywane. Co więcej, nowoczesne wentylatory podłogowe kolumnowe często są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak wskaźnik temperatury i zdalne sterowanie.

Zobacz najlepsze wentylatory stojące i sufitowe w Dommania

Zastanawiasz się, jaki wentylator stojący lub sufitowy będzie najlepszy do Twojego domu? W internetowej wyszukiwarce Dommania zebraliśmy najatrakcyjniejsze oferty różnych sklepów internetowych, więc bez problemu znajdziesz idealny dla siebie wiatrak sufitowy lub wentylator podłogowy!


 

Zamknij
Ulubione
zamknij
strzałka wstecz
Dommania - ogłoszenia wyposażenia wnętrz do Twojego domu
Dommania Ogłoszenia - kliknij!