Kategorie
Podkategorie
5 220,09 zł
| Moc nominalna | 16 kW |
| Kolor | czarny |
| Średnica wylotu spalin | Fi 180 |
| Głębokość całkowita | Między 48 a 50 cm |
| Wysokość fasady | Między 51 a 60 cm |
| Szerokość fasady | Między 61 a 70 cm |
| Spełnia normy Ekoprojektu | Nie |
| Szuflada | Tak |
| fasada | z czarnym nadrukiem |
| Sklep | wkladykominkowe.net.pl |
| Producent | wkladykominkowe.net.pl |