Kategorie
Podkategorie
3 024,36 zł
| Moc nominalna | 7 kW |
| Kolor | czarny |
| Średnica wylotu spalin | Fi 150 |
| fasada | klasyczna |
| Głębokość całkowita | Między 35 a 47 cm |
| Wysokość fasady | Między 41 a 50 cm |
| Szerokość fasady | Między 50 a 60 cm |
| Spełnia normy Ekoprojektu | Nie |
| Szuflada | Tak |
| Sklep | wkladykominkowe.net.pl |
| Producent | wkladykominkowe.net.pl |