Kategorie
Podkategorie
3 832,50 zł
| Moc nominalna | 18 kW |
| Kolor | czarny |
| Średnica wylotu spalin | Fi 200 |
| Głębokość całkowita | Między 48 a 50 cm |
| Wysokość fasady | Między 51 a 60 cm |
| Szerokość fasady | Między 71 a 80 cm |
| Spełnia normy Ekoprojektu | Nie |
| Szuflada | Tak |
| fasada | z czarnym nadrukiem |
| Sklep | wkladykominkowe.net.pl |
| Producent | wkladykominkowe.net.pl |