Prezent dla miłośnika kotów Rdzawa Tola kot figurka do ogrodu
69,00 zł
Ten wspaniały rudy zwierz może mieszkać w Twoim ogrodzie wbity w trawnik lub przykręcony do płotu, może zadomowić się na tarasie lub między kwiatami. Takie prezenty dla miłośników kotów muszą być dobrze wykonane np. z blachy stalowej o grubości 1,5 mm, niezabezpieczonej antykorozyjnie, co umożliwi naturalne rdzewienie. Uchwyty do wbicia lub przykręcenia zaopatrzone są w otwory. Prezent dla miłośnika kotów Kot Tola jest naturalnych wymiarów blaszanym kotem, rdzewiejącym na wolnym powietrzu, który może upiększyć ogródek i działać jako straszak na niechcianych gości, to świetny prezent dla miłośnika kotów, bo jesień w ogrodzie jest piękna. Kot sprzedawany niezardzewiały - zardzewieje u Ciebie w ogrodzie. Patyna na Twoim kocie może przybrać...
| Głębokość | 0,15 cm |
| Waga | 0.75 kg |
| Kod_producenta | 123 |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Kolor | brązowy |
| Sklep | Blaszany kot |
| Producent | Blaszany kot |