Kategorie
Podkategorie
519,00 zł
| Kod_producenta | 14558/18 |
| Napięcie | 230V |
| Ilość źródeł światła i typ żarówki | 2xE27 - lampa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED |
| Moc | 60W |
| Kolor abażuru | dostępne kolory: biały, ecru, jasny szary (gołębi), miętowy, musztardowy, jasny różowy, jasny fioletowy, beżowy, szary (stalowy), czerwony, niebieski, fioletowy, zieleń butelkowa, granatowy, grafitowy, brązowy, czarny, szary melanż (tzw. beton) |
| Kolor stelaża | dostępne kolory: biały, srebrny, czarny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto |
| Gwarancja | gwarancja producenta - 24 miesiące |
| Kraj pochodzenia i cechy produktu | produkt polski fabrycznie nowy |
| Materiał | stelaż - elementy metalowe, abażur - holenderska tkanina tekstylna podklejona na folii PVC |
| Kolor | szary & srebrny |
| Wymiary abażuru | wysokość - 25 cm, szerokość - 74,5 x 24,5 cm |
| Wymiary lampy (stelaż + abażur) | wysokość - 46 cm, szerokość - 75 cm |
| Sklep | LYSNE.PL |
| Producent | LYSNE.PL |