Kategorie
Podkategorie
2 289,00 zł
| Moc nominalna | 10 kW |
| Kolor | czarny |
| Średnica wylotu spalin | Fi 130 |
| średnica odprowadzenia spalin | Fi 150 |
| fasada | klasyczna |
| Wysokość fasady | Między 41 a 50 cm |
| Głębokość całkowita | Między 51 a 60 cm |
| Spełnia normy Ekoprojektu | Nie |
| Szerokość fasady | Poniżej 50 cm |
| Szuflada | Tak |
| Sklep | wkladykominkowe.net.pl |
| Producent | wkladykominkowe.net.pl |