Kategorie
Podkategorie
5 742,00 zł
| Moc nominalna | 8 kW |
| Kolor | czarny |
| Zastosowanie | Do jednego pomieszczenia |
| fasada | klasyczna |
| Głębokość całkowita | Między 35 a 47 cm |
| Szerokość fasady | Między 50 a 60 cm |
| Szuflada | Nie |
| Wysokość fasady | Powyżej 61 cm |
| Spełnia normy Ekoprojektu | Tak |
| Sklep | wkladykominkowe.net.pl |
| Producent | wkladykominkowe.net.pl |