Odkurzacz przemysłowy - SEBO 450 Evolution
3 019,00 zł
CECHY ODKURZACZA PRZEMYSŁOWEGO SEBO 350 EVOLUTION
• Pojedynczy silnik
• Wysokiej klasy filtracja z możliwością montażu filtra HEPA
• 3-warstwowy worek filtrujący na kurz o pojemności 5l
• przegub uchylny odporny na przeciążenia
• Elektroszczotka 350 EVOLUTION (szerokość robocza 36cm)
• Ręczna regulacja wysokości szczotki – 4-stopniowa
• Długość przewodu: 12m (promień zasięgu odkurzania 13m)
• Akcesoria (dysze: szczelinowa, do tapicerki)
• Waga 350 EVOLUTION: 8,3kg
• Praktyczne złącze IEC - umożliwia szybką, beznarzędziową wymianę kabla
• Klapka rewizyjna
• Łatwo wymienialne paski szczotek
• Kolor: szary / ciemny szary
| Długość przewodu | 12 m |
| Kod Kreskowy | 4012615994373 |
| Poziom mocy akustycznej | 79 dB |
| Moc Silnika | 890 W |
| Kod Producenta | 91370PL |
| Kod_producenta | 91370SE |
| Kolor | szary & srebrny |
| Sklep | Sprzatajacy.Guru |
| Producent | Sprzatajacy.Guru |