Kategorie
Podkategorie
1 270,59 zł
| Ilość Sztuk w Opakowaniu | 1 |
| Ilość Sztuk w Opakowaniu | 10 |
| Maksymalne podciśnienie | 250mbar |
| Pojemność worka | 6 L |
| Poziom mocy akustycznej | 62 dB |
| Waga | 7 kg |
| Długość przewodu | 7,5 m |
| Moc Silnika | 850 W |
| Pojemność zbironika do pracy na sucho | 9 L |
| Kolor | czarny |
| Klasa filtracji pyłów | L |
| Kod_producenta | S10 |
| Sklep | Sprzatajacy.Guru |
| Producent | Sprzatajacy.Guru |