Odkurzacz do pracy na sucho Cleanfix S08
842,55 zł
S08 Odkurzacz do pracy na sucho CleanfixWydajny, niewielkich rozmiarów odkurzacz S08 szwajcarskiej marki Cleanfix dedykowany jest do profesjonalnej pracy na sucho. Idealnie odnajduje się w przestrzeniach wymagających intensywnego czyszczenia takich jak biura, sklepy, przedszkola czy pensjonaty. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę manewrowania w ciasnych pomieszczeniach czy wąskich korytarzach.
| Długość przewodu | 15 m |
| Maksymalne podciśnienie | 250mbar |
| Waga | 7 kg |
| Pojemność worka | 7 L |
| Moc Silnika | 850 W |
| Kolor | czarny |
| Klasa filtracji pyłów | L |
| Kod_producenta | S08 |
| Sklep | Sprzatajacy.Guru |
| Producent | Sprzatajacy.Guru |