Kategorie
Podkategorie
229,00 zł
| Rozmiar otworu - podaj ilość kabli | 2 |
| Napięcie | 230V |
| Ilość źródeł światła i typ żarówki | 2xE27 - lampa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED |
| Ilość otworów | 4 |
| Moc | 60W |
| Kod_producenta | 88912/14 |
| Kolor stelaża | biały, srebrny, czarny (w standardzie), chrom, stal szczotkowana, stare złoto (dodatkowo płatne) |
| Kolor abażuru | dostępne kolory: biały, ecru, jasny szary (gołębi), miętowy, musztardowy, jasny różowy, jasny fioletowy, beżowy, szary (stalowy), czerwony, niebieski, fioletowy, zieleń butelkowa, granatowy, grafitowy, brązowy, czarny oraz szary melanż (tzw. beton) |
| Kolor | fioletowy |
| Gwarancja | gwarancja producenta - 24 miesiące |
| Kraj pochodzenia i cechy produktu | produkt polski fabrycznie nowy |
| Materiał | stelaż - elementy metalowe, abażur - holenderska tkanina tekstylna podklejona na folii PVC |
| Wymiary lampy (stelaż + abażur) | wysokość - 120 cm (możliwość regulacji), szerokość - 49 cm |
| Wymiary abażuru | wysokość - 16 cm, szerokość - 16 x 16 cm, przekątna - 22,5 cm |
| Sklep | LYSNE.PL |
| Producent | LYSNE.PL |