Kategorie
Podkategorie
145,00 zł
| Kod_producenta | 14553/23 |
| Ilość źródeł światła i typ żarówki | 1xE27 - lampa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED |
| Napięcie | 230V |
| Moc | 60W |
| Kolor abażuru | biały, ecru, jasny szary (gołębi), miętowy, musztardowy, jasny różowy, jasny fioletowy, beżowy, szary (stalowy), czerwony, rdzawy, morski, niebieski, fioletowy, zieleń butelkowa, granatowy, grafitowy, brązowy, czarny oraz szary melanż (tzw. beton) |
| Kolor stelaża | dostępne kolory: biały, czarny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto |
| Kolor abażuru | dostępne kolory: biały, ecru, jasny szary (gołębi), miętowy, musztardowy, jasny różowy, jasny fioletowy, beżowy, szary (stalowy), czerwony, niebieski, fioletowy, zieleń butelkowa, granatowy, grafitowy, brązowy, czarny oraz szary melanż (tzw. beton) |
| Gwarancja | gwarancja producenta - 24 miesiące |
| Kraj pochodzenia i cechy produktu | produkt polski fabrycznie nowy |
| Styl | skandynawski |
| Materiał | stelaż - elementy metalowe, abażur - holenderska tkanina tekstylna podklejona na folii PVC |
| Kolor | szary & srebrny |
| Wymiary abażuru | wysokość - 12 cm, szerokość - 17,5 cm |
| Wymiary lampy (stelaż + abażur) | wysokość - 20 cm, szerokość - 22 cm |
| Sklep | LYSNE.PL |
| Producent | LYSNE.PL |