Dommania - wyposażenie wnętrz do Twojego domu
Filtry

Toaletki

Toaletka dla dzieci prima ballerina baletnica Bemini

409,50

Toaletka dla dzieci prima ballerina baletnica bemini

Toaletka dla dzieci prima ballerina baletnica bemini 409.50 PLN InStock
Intesi Leyla czarna toaletka/szafka nocna

469,00

Intesi leyla czarna toaletka/szafka nocna

Intesi leyla czarna toaletka/szafka nocna 469.00 PLN InStock
Toaletka dla dzieci z lusterkiem Korona Bemini

336,00

Toaletka dla dzieci z lusterkiem korona bemini

Toaletka dla dzieci z lusterkiem korona bemini 336.00 PLN InStock
Toaletka Miś z lusterkiem Bemini

357,00

Toaletka miś z lusterkiem bemini

Toaletka miś z lusterkiem bemini 357.00 PLN InStock
Toaletka Stokrotka Bemini

367,50

Toaletka stokrotka bemini

Toaletka stokrotka bemini 367.50 PLN InStock
Toaletka Bambi Sarenka Bemini

357,00

Toaletka bambi sarenka bemini

Toaletka bambi sarenka bemini 357.00 PLN InStock
Intesi Leyla dąb toaletka/szafka nocna

469,00

Intesi leyla dąb toaletka/szafka nocna

Intesi leyla dąb toaletka/szafka nocna 469.00 PLN InStock
Intesi Leyla biała toaletka/szafka nocna

469,00

Intesi leyla biała toaletka/szafka nocna

Intesi leyla biała toaletka/szafka nocna 469.00 PLN InStock
Actona Satley biały sekretarzyk

526,00

Actona satley biały sekretarzyk

Actona satley biały sekretarzyk 526.00 PLN InStock

Toaletka, czyli spełnienie marzenia każdej kobiety.

Wiele kobiet, już od najmłodszych lat, marzy o własnym, nawet najmniejszym kącie, który będzie jej własną, prywatną przestrzenią. Najlepszym rozwiązaniem na jego spełnienie jest oczywiście zakup toaletki. To właśnie do niej dostęp będzie miała tylko właścicielka, będzie to jej prywatna przestrzeń, w której codziennie będzie mogła udoskonalać swoją urodę czy uszykować się na ważną okazję. Toaletkamoże okazać się nie tylko spełnieniem marzeń kobiety, ale także świetnym rozwiązaniem na poranne sprzeczki. Długie kolejki do łazienki, oczekiwanie na swoją kolej, ogromny stres przed spóźnieniem się do pracy czy szkoły, to emocje, które towarzyszą każdego ranka w wielu domach. Z reguły to właśnie kobiety spędzają najwięcej czasu przed lustrem w łazience. Decydując się na zakup toaletki, reszta rodziny zyska chociaż trochę więcej czasu, a pani domu będzie mogła w spokoju poddać się codziennej pielęgnacji unikając przy tym stresu i niepotrzebnych sprzeczek. Toaletka dla dziewczynki sprawdzi się w przypadku, kiedy w domu mieszka także nastolatka. Wchodząc powoli w dorosłość zaczynają one eksperymentować ze swoim wyglądem, nakładając delikatny makijaż, prostując czy falując włosy. W przypadku młodej kobiety, która dopiero wchodzi w ten świat, zajmuje to jeszcze więcej czasu. Rodzeństwo oraz rodzice czekający w kolejce do łazienki, bardzo denerwują się na dziecko przez co samopoczucie całej rodziny zmienia się na cały dzień. Aby zniwelować napięcia między członkami rodziny, najlepszym rozwiązaniem jest ich unikanie, a żeby ich unikać najlepiej jest zorganizować dla każdej osoby, a w szczególności dla kobiet, miejsce, gdzie w spokoju będą mogli oni odbyć poranną toaletę. Jeśli w mieszkaniu nie ma możliwości na organizację drugiej łazienki, warto jest zamontować w sypialni, oraz w pokojach córek, toaletki, które z pewnością spełnią ich marzenia.

 

Toaletka w sypialni – jak dobrze ją wybrać?

Jeśli głównym założeniem podczas aranżacji wnętrza domu, jest harmonia oraz estetyka, wszystkie meble powinny być dobierane odpowiednio do dominującego stylu. Toaletka kosmetyczna, w tym przypadku, powinna być idealnie dopasowana do reszty mebli znajdujących się w sypialni. Wybór odpowiedniego modelu zależy już w głównej mierze właśnie od stylu. Na rynku można znaleźć wiele modeli w stylu nowoczesnym, który aktualnie jest najmodniejszy. Najlepiej sprawdzi się w nim toaletka biała, która posiada piękne, duże, bardzo często okrągłe lustro. Głównym elementem, na który należy zwrócić szczególną uwagę, jest ilość szuflad. Miejsce do przechowywania, jest bardzo ważne, ponieważ to właśnie tam kobieta umieści swoje kosmetyki, akcesoria do makijażu oraz przybory do przygotowywania fryzur. Wybór odpowiedniego rozmiaru toaletki, jest uzależniony od metrażu pomieszczenia. Jeśli sypialnia jest duża, o rozmiar nie należy się martwić, ponieważ większość z nich powinna się zmieścić. Jednak przed dokonaniem zakupu warto byłoby wyznaczyć dla niej miejsce oraz odpowiednio je zmierzyć, tak by w późniejszym etapie, jakim jest składanie oraz ustawianie toaletki, nie wystąpiły żadne problemy. Do małej sypialni, bardzo dobrze sprawdzi się mała toaletka, która w zestawie posiada rozkładane lustro. Toaletki te cieszą się bardzo dużą popularnością. Wszystko ze względu na to, że są bardzo kompaktowe oraz komfortowe w użytkowaniu. Podczas zakupu nie można zapomnieć o jeszcze jednej, bardzo ważnej kwestii, a mianowicie o doborze odpowiedniego fotela. Kiedy w sypialni miejsca jest wystarczająco dużo warto jest zdecydować się na fotel typu uszak. Są one bardzo popularne oraz idealnie wpasowują się do wielu stylów wykończenia mieszkania. W przypadku znacznie mniejszej przestrzeni, świetnie sprawdzą się małe taborety tapicerowane lub tapicerowane pufy, które podobnie jak fotele, swoje zastosowanie mogą znaleźć w prawie każdym mieszkaniu.

 

Czy toaletka sprawdzi się tylko w sypialni?

Oczywiście, że nie. Toaletki świetnie dopełniają również inne pomieszczenia. Mała toaletka z lustrem idealnie zaprezentuje się także w nowoczesnym salonie. Odpowiednio dobrana oraz ustawiona w przemyślanym miejscu, może stanowić bardzo praktyczny element dekoracyjny. Można na niej ustawić bibeloty, a nawet malutkie doniczki z kwiatami. Natomiast jeśli kobieta jest szczęśliwą posiadaczką prywatnej garderoby, to właśnie tam znajdzie się idealne miejsce na ustawienie mebla. Świetnie sprawdzi się w nim toaletka z oświetleniem. Dodatkowa funkcja nie tylko ułatwi odpowiednie nałożenie makijażu, ale także wprowadzi piękne rozświetlenie do pomieszczenia. Jeśli garderoba znajduje się na poddaszu, oświetlenie może okazać się niezbędne, ze względu na to, że bardzo często pomieszczenia te są dość ciemne, a okna w nich zdecydowanie za małe by odpowiednio naświetlić całą garderobę. W przypadku innych pomieszczeń niż sypialnia, należy również pamiętać o tym, by mebel odpowiednio współgrał z pozostałymi. Źle dobrana toaletka może zaburzyć harmonię wnętrza oraz odjąć sporo elegancji w domu.

 
Zamknij
Ulubione
zamknij
strzałka wstecz