Dommania - wyposażenie wnętrz do Twojego domu
Filtry

Stoły

Nardi Spritz czerwony stół

339,00

Nardi spritz czerwony stół

Nardi spritz czerwony stół 339.00 PLN InStock
Stół wysoki biały z drewnianym blatem

549,00

Stół wysoki biały z drewnianym blatem

Stół wysoki biały z drewnianym blatem 549.00 PLN InStock
Stół niski "Literki" różowy

429,00

Stół niski "literki" różowy

Stół niski "literki" różowy 429.00 PLN InStock
Stół klasyczny biały z farbowanym blatem

549,00

Stół klasyczny biały z farbowanym blatem

Stół klasyczny biały z farbowanym blatem 549.00 PLN InStock
Stół klasyczny czarny z farbowanym blatem

549,00

Stół klasyczny czarny z farbowanym blatem

Stół klasyczny czarny z farbowanym blatem 549.00 PLN InStock
Stół klasyczny czarny z drewnianym blatem

549,00

Stół klasyczny czarny z drewnianym blatem

Stół klasyczny czarny z drewnianym blatem 549.00 PLN InStock
Stół klasyczny biały z farbowanym blatem

549,00

Stół klasyczny biały z farbowanym blatem

Stół klasyczny biały z farbowanym blatem 549.00 PLN InStock
Stół wysoki czarny z drewnianym blatem

549,00

Stół wysoki czarny z drewnianym blatem

Stół wysoki czarny z drewnianym blatem 549.00 PLN InStock
Stół niski "Literki" czarny

429,00

Stół niski "literki" czarny

Stół niski "literki" czarny 429.00 PLN InStock
Stół wysoki z szklanym blatem

499,00

Stół wysoki z szklanym blatem

Stół wysoki z szklanym blatem 499.00 PLN InStock
DUŻY STÓŁ INDUSTRIALNY DĘBOWY 90X160 LASER HIT

3 999,00

Duży stół industrialny dębowy 90x160 laser hit

Duży stół industrialny dębowy 90x160 laser hit 3999.00 PLN InStock
DUŻY STÓŁ INDUSTRIALNY MDF 90X160 LASER HIT

1 999,00

Duży stół industrialny mdf 90x160 laser hit

Duży stół industrialny mdf 90x160 laser hit 1999.00 PLN InStock
Stolik wystawowy z szklanym blatem

659,00

Stolik wystawowy z szklanym blatem

Stolik wystawowy z szklanym blatem 659.00 PLN InStock
Stolik wycinany nowoczesny kosmetyczny własne logo

699,00

Stolik wycinany nowoczesny kosmetyczny własne logo

Stolik wycinany nowoczesny kosmetyczny własne logo 699.00 PLN InStock
Stolik kawowy "Drzewo" pomarańczowy

390,00

Stolik kawowy "drzewo" pomarańczowy

Stolik kawowy "drzewo" pomarańczowy 390.00 PLN InStock
Stolik kawowy "Drzewo" biały

390,00

Stolik kawowy "drzewo" biały

Stolik kawowy "drzewo" biały 390.00 PLN InStock
Stolik kawowy "Choinka" zielony

390,00

Stolik kawowy "choinka" zielony

Stolik kawowy "choinka" zielony 390.00 PLN InStock
Stolik ogrodowy twoje logo wycinany laser

499,00

Stolik ogrodowy twoje logo wycinany laser

Stolik ogrodowy twoje logo wycinany laser 499.00 PLN InStock
Stół Clip X 80x80 antracyt

832,00

Stół clip x 80x80 antracyt

Stół clip x 80x80 antracyt 832.00 PLN InStock
Nardi Spritz niebieski stół

339,00

Nardi spritz niebieski stół

Nardi spritz niebieski stół 339.00 PLN InStock
Nardi Spritz szary stół

339,00

Nardi spritz szary stół

Nardi spritz szary stół 339.00 PLN InStock
Nardi Spritz czarny stół

339,00

Nardi spritz czarny stół

Nardi spritz czarny stół 339.00 PLN InStock

Jaki stół wybrać do salonu?

Dla wielu osób stół to jeden z najważniejszych mebli w domu. To właśnie przy nim rodziny zasiadają do wspólnych obiadów czy kolacji. To również przy nim odbywają się ważne dla wszystkich rozmowy, czy trwające często po wiele godzin spotkania z gośćmi, którzy przyszli w odwiedziny. Najpopularniejsze miejsca w jakich stoły znajdują swoje zastosowanie, to właśnie pokoje dzienne oraz jadalnie. Najczęściej jednak do każdego z tych pomieszczeń pasują zupełnie różne i o różnej wielkości stoły. Przed zakupem warto przemyśleć gdzie na dłużej zagości wybrany przez Państwa stół, oraz jakie będzie jego główne zastosowanie. Dla osób, które nie posiadają jadalni, a miejsca na stół i krzesła zagospodarują w pokoju dziennym, ważne jest aby nie był on zbyt duży i nie zajął większości przestrzeni salonu. W takim przypadku bardzo dobrym wyborem będzie ławostół. Jest to bardzo nowoczesne i zarazem niesamowicie praktyczne rozwiązanie. Dzięki temu, że jest to tak zwany mebel 2w1, swobodnie mogą one pełnić dwie, bardzo ważne funkcje w domu. Na co dzień mogą być małym stolikiem, tylko dla domowników, a nawet mogą być zwykłym stolikiem kawowym. Natomiast przed spotkaniem z większą liczbą gości, łatwo można przeobrazić go w duży stół, nawet dla kilku osób, przy którym będzie można przyjemnie spędzić czas na wspólnych pogawędkach. Stoły rozkładane są w ostatnich sezonach hitem wśród sprzedaży, dzięki temu, że posiadają wiele możliwości i zastosowań. Świetnie sprawdzają się w mieszkaniach o bardzo małym metrażu, jak i w ogromnych apartamentach.

 

 

Jaki stół wybrać do jadalni?

Przed zakupem stołu do jadalni powinno się na samym początku bardzo dokładnie ją zmierzyć, dlatego że to jaki stół będzie można tam wstawić zależy przede wszystkim od przestrzeni w jakiej ma się znaleźć. Kolejną ważną decyzją, którą należy podjąć przed dokonaniem zakupu jest wybór stylu jaki będzie dominował w jadalni. Stół i krzesła, jako jedne z niewielu mebli w przestrzeni jadalnej, będą również głównym elementem ozdobnym, dlatego wyboru tego należy dokonać po dokładnym przemyśleniu każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Jadalnia z reguły kojarzy się z wielkim, najczęściej drewnianym stołem, wokół którego stoją idealnie dopasowane krzesła. Ale żeby móc sobie pozwolić na obszerny stół, jadalnia również powinna być całkiem sporych rozmiarów. W mieszkaniach pomieszczenia te, są najczęściej niewielkich rozmiarów, dlatego ciężko byłoby zmieścić w nich stoły z jakimi zazwyczaj kojarzy się jadalnia. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi stół rozkładany, który tak jak w przypadku salonu, świetnie się w niej sprawdzi. Stoły te na co dzień nie będą zajmowały dużo miejsca, ale będą służyły domownikom do spędzania wolnego czasu przy wspólnym posiłku, rozmowach czy też grach planszowych. Natomiast, kiedy kolacja czy też obiad ma odbyć się w większym gronie z łatwością rozłożyć można ławę, na o wiele większy stół, który pomieści większe grono bez najmniejszego problemu, a wspólny czas upłynie równie komfortowo jak przy dużym stole. W domkach jednorodzinnych sytuacja zazwyczaj jest zupełnie inna. Jadalnia jest bardziej pokaźnych rozmiarów i wybór stołu może się wydawać o wiele łatwiejszy. Niestety okazuje się, że stół do jadalni bardzo często jest trudnym wyborem. Należy kupić taki, aby współgrał z całą resztą domu, tak aby jadalnia nie stanowiła zupełnie odrębnej części domu, niepasującej do wystroju. Jednym ze stołów, które wpasują się do praktycznie każdego wnętrza jest okrągły stół. Jego kształt z odpowiednio dobranymi krzesłami może stworzyć cudowny, niepowtarzalny klimat, ale także, będzie głównym, wyjątkowym elementem dekoracyjnym tego pomieszczenia. Dodatkowym plusem takiego stołu jest to, że przy większej ilości osób na rodzinnym obiedzie, każdy z łatwością będzie mógł spojrzeć na swojego rozmówcę, co przy stołach prostokątnych bardzo często stanowi problem. Rozstawione na nim jedzenie będzie dla każdego na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu goście będą mogli spróbować każdej przygotowanej potrawy, bez konieczności wstawania po nią.

 

Jaki stół wybrać do kuchni?

Stoły, które zazwyczaj wybierane są do kuchni, to stoły niewielkich rozmiarów. Służą one z reguły do zjedzenia szybkiego śniadania przez domowników, czy też wypicia popołudniowej kawy. Stół do kuchni zdaje się być łatwym wyborem, jednak przed dokonaniem zakupu należałoby wyznaczyć dla niego przestrzeń, a następnie dokładnie ją zmierzyć, tak by stół nie okazał się ani za mały ani za duży. Do nowoczesnego wystroju kuchni, najczęściej wybierany jest stół okrągły niewielkich rozmiarów, który pięknie się prezentuje i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Dobrym rozwiązaniem przy zakupie będzie też stół okrągły rozkładany, którego dodatkowa funkcja może okazać się bardzo przydatna w awaryjnych sytuacjach. Z łatwością można je rozłożyć i nadal nie powinien zajmować zbyt dużo miejsca, jednak dzięki temu zmieści większą ilość osób zasiadających przy nim. Może on także posłużyć jako dodatkowe miejsce na chwilowe ustawienie na nim wypieków czy też większej ilości potraw. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele stołów, które sprawdzą się w każdym z wyżej wymienianych pomieszczeń. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy znajdzie u nas swój wymarzony stół.

 
Zamknij
Ulubione
zamknij
strzałka wstecz