Dommania - wyposażenie wnętrz do Twojego domu
Filtry

Baterie umywalkowe

Zakup baterii umywalkowej to ważny element, który ma wpływ na ostateczny wygląd łazienki. Oferta wzorów jest tak szeroka, że z pewnością znajdziesz baterię idealnie dopasowaną do swojej łazienki. Najczęściej wybierane są chromowane o klasycznym kształcie, ale do wyboru są również mosiężne, złote, czarne lub białe, o wylewkach, które będą dekoracyjnym elementem łazienki. Przed zakupem, a najlepiej na etapie projektowania łazienki należy rozważyć, który model pasuje do naszej łazienki. Producenci proponują między innymi baterie stojące czyli  nablatowe, które są montowane na blacie, obok umywalki. W mniejszej łazience, aby zaoszczędzić miejsce, doskonale sprawdzi się bateria montowana na umywalce, lub podtynkowa zamontowana w ścianie, tuż nad umywalką. Niektóre modele wyposażone są w termostat, dzięki któremu możemy ustawić stałą temperaturę wody. Nowoczesne baterie posiadają system napowietrzania strumienia oraz różne systemy oszczędzania wody. Dzięki temu można zaoszczędzić, jednocześnie dbając o środowisko.

Fromac Black Line bateria umywalkowa z korkiem klik klak  czarny mat/chrom 9610

875,00

Fromac black line bateria umywalkowa z korkiem klik klak cz... 875.00 PLN InStock
Fromac Black Line bateria umywalkowa wysoka z korkiem klik klak  czarny mat/chrom 9614

974,00

Fromac black line bateria umywalkowa wysoka z korkiem klik k... 974.00 PLN InStock
Fromac Move bateria umywalkowa wysoka z korkiem klik klak chrom 9714

835,00

Fromac move bateria umywalkowa wysoka z korkiem klik klak ch... 835.00 PLN InStock
Fromac Etros bateria umywalkowa z korkiem automatycznym chrom 2145

799,00

Fromac etros bateria umywalkowa z korkiem automatycznym chro... 799.00 PLN InStock
Fromac Etros bateria umywalkowa wysoka z korkiem automatycznym chrom 2152

902,00

Fromac etros bateria umywalkowa wysoka z korkiem automatyczn... 902.00 PLN InStock
Fromac Etros bateria umywalkowa z korkiem automatycznym brąz antyczny 2145BR

1 100,00

Fromac etros bateria umywalkowa z korkiem automatycznym brąz... 1100.00 PLN InStock
Fromac Etros bateria umywalkowa wysoka z korkiem automatycznym brąz antyczny 2152BR

1 202,00

Fromac etros bateria umywalkowa wysoka z korkiem automatyczn... 1202.00 PLN InStock
Fromac Etros bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automatycznym brąz antyczny 2125BR

1 369,00

Fromac etros bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automat... 1369.00 PLN InStock
Fromac Etros bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automatycznym brąz antyczny 2136BR

1 505,00

Fromac etros bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automat... 1505.00 PLN InStock
Fromac Move bateria umywalkowa z korkiem klik klak chrom 9710

652,00

Fromac move bateria umywalkowa z korkiem klik klak chrom 971... 652.00 PLN InStock
Fromac Etros bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automatycznym chrom 2125

1 046,00

Fromac etros bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automat... 1046.00 PLN InStock
Fromac Etros bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automatycznym chrom 2136

1 112,00

Fromac etros bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automat... 1112.00 PLN InStock
Fromac Victorian bateria umywalkowa wysoka z korkiem automatycznym chrom 2278V

914,00

Fromac victorian bateria umywalkowa wysoka z korkiem automat... 914.00 PLN InStock
Fromac Victorian bateria umywalkowa z korkiem automatycznym brąz antyczny 2275VBR

1 128,00

Fromac victorian bateria umywalkowa z korkiem automatycznym... 1128.00 PLN InStock
Fromac Victorian bateria umywalkowa z korkiem automatycznym chrom 2275V

774,00

Fromac victorian bateria umywalkowa z korkiem automatycznym... 774.00 PLN InStock
Fromac Victorian bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automatycznym brąz antyczny 2240VBR

1 345,00

Fromac victorian bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem aut... 1345.00 PLN InStock
Fromac Victorian bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automatycznym chrom 2252V

1 101,00

Fromac victorian bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem aut... 1101.00 PLN InStock
Fromac Victorian bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automatycznym chrom 2252VBR

1 514,00

Fromac victorian bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem aut... 1514.00 PLN InStock
Fromac Victorian bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem automatycznym chrom 2240V

977,00

Fromac victorian bateria umywalkowa 3-otworowa z korkiem aut... 977.00 PLN InStock
Fromac Victorian bateria umywalkowa wysoka z korkiem automatycznym brąz antyczny 2278VBR

1 221,00

Fromac victorian bateria umywalkowa wysoka z korkiem automat... 1221.00 PLN InStock

Baterie umywalkowe - znajdź na Dommania

Baterie umywalkowe do łazienki

Co prawda w łazience nie spędzamy na co dzień tyle czasu co w salonie, sypialni czy pokoju dziennym, ale to w dalszym ciągu jedno z najważniejszych pomieszczeń każdego domu czy mieszkania. To w końcu tam rano i wieczorem oddajemy się codziennej pielęgnacji i domowym zabiegom kosmetycznym. Dlatego warto zadbać o armaturę łazienkową, która zarówno zagwarantuje komfortowe wykonywanie wszelkich czynności w łazience, jak również dobrze będzie się komponowała z pozostałym wyposażeniem tego pomieszczenia.

Jednym z najważniejszych elementów armatury są baterie umywalkowe. Pozornie ich kupno może wydawać się zadaniem prostym, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę nie tylko sposób montażu baterii, ale również jej wygląd, kolor, liczbę i typ uchwytów czy rodzaj wylewki. Dokładne przeanalizowanie wszystkich tych aspektów sprawi, że w swojej łazience będziesz miał baterię umywalkową, która zagwarantuje wygodne użytkowanie przez wiele lat.

Baterie umywalkowe podtynkowe czy natynkowe – co lepsze?

Bardzo modne w ostatnich latach stają się baterie umywalkowe podtynkowe, które coraz częściej stosuje się w nowoczesnym budownictwie. W tej kategorii znajdują się przede wszystkim minimalistyczne baterie umywalkowe, w których główną rolę odgrywa prosty design i jak najmniejsza liczba elementów. Baterie umywalkowe podtynkowe zapewniają efektowny wygląd w nowoczesnej łazience, ale trzeba pamiętać, że ich montaż jest dość wymagający i złożony, a koszt – większy niż przy modelach natynkowych. Jeśli jednak nie jesteś specjalnie ograniczony funduszami i planujesz urządzić nowoczesną, minimalistyczną łazienkę, bateria umywalkowa podtynkowa będzie znakomitym rozwiązaniem.

Tańszą i łatwiejszą w montażu alternatywą dla podtynkowych baterii ściennych są modele natynkowe. Jest to rozwiązanie estetyczne i uniwersalne, obejmujące znacznie bardziej różnorodne modele pod względem estetyki. Wśród baterii natynkowych można znaleźć zarówno baterie w stylu vintage i retro, jak również modele klasyczne i minimalistyczne. Co więcej, z łatwością, można znaleźć modele o tradycyjnym wyglądzie – z dwoma kurkami do puszczania ciepłej i zimnej wody, a także baterie z jednym uchwytem, ułatwiającym regulację temperatury wody.

Baterie umywalkowe stojące – oryginalna alternatywa dla baterii ściennych

Przeglądając propozycje urządzeń należących do omawianej kategorii, można zauważyć kilka ciekawych zmian, jakie się dokonały w przeciągu kilkunastu ostatnich lat. Chociaż armatura i baterie łazienkowe umywalkowe różnią się ceną, to jednak wspomniane zmiany dotyczą już nie tylko aspektów finansowych. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że ścienne modele, które były niemal jedyną opcją jakiś czas temu, dzisiaj są segmentem luksusowym, ekskluzywnym, a palmę pierwszeństwa przejęły urządzenia nablatowe. Olbrzymia różnorodność estetyczna nie pozwala jednak na uproszczoną ocenę poszczególnych wariantów pod kątem stylistycznym – urządzenia retro często o atencję klientów rywalizują z nowoczesnymi urządzeniami w stylu „wodospadu”, z kolei modele stojącej konkurują z kaskadowymi. To, jakie konkretne urządzenie będzie najlepiej pasowało do danej aranżacji, jakiego kształtu i z jakiego tworzywa, zależy przede wszystkim od pozostałych elementów wystroju i elementów doposażeniowych. Warto jednak postarać się, aby wszystko tworzyło jedną, harmonijną całość.

Baterie umywalkowe stojące mają jednak także inne zalety. Umywalki stosowane przy takich modelach mają zazwyczaj wyższy brzeg, co zwiększa wygodę mycia rąk i zębów oraz wykonywania innych czynności pielęgnacyjnych. Co więcej, rant w bateriach umywalkowych stojących jest najczęściej wyższy, co też znacząco poprawia komfort wykonywania wszelkich czynności. Niewątpliwym plusem jest także oryginalna estetyka.

Baterie umywalkowe ścienne bezdotykowe – pełen komfort użytkowania

Ostatnim krzykiem mody są urządzenia bezdotykowe, które coraz częściej znajdziesz w ofertach wielu sklepów online. Ważne w tym aspekcie są nowe technologie, na których obecność warto zwrócić uwagę. Przykładowo, urządzenia podtynkowe, konstruowane pod glazurą, muszą być bardzo solidne, gdyż ewentualna naprawa jakiegokolwiek elementu pod tynkiem wymaga zerwania sporego kawałka zabudowy. Ryzyko takie zdecydowanie jednak zminimalizujesz dzięki wyborowi produktów od znanych i sprawdzonych firm, których okres działalności i istnienia na rynku sięga często kilkudziesięciu lat. Dzięki naszej porównywarce jest to łatwiejsze i przyjemniejsze – bez trudu dobierzesz odpowiednie produkty u najlepszego naszym zdaniem dostawcy internetowego. Nasza porównywarka to rozwiązanie pozwalające znaleźć sklep internetowy, w którego ofercie bateria łazienkowa ścienna dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dokonując remontu lub odświeżenia łazienki, warto zwrócić uwagę nie tylko na podstawowe urządzenia sanitarne, lecz także na armaturę i baterie łazienkowe umywalkowe, które powinny cechować się wysoką jakością wykonania. Na co dzień korzystamy z nich wielokrotnie, więc ich sprawność i trwałość powinna być jak największa. Co więcej, jest to też ten element doposażenia pomieszczenia, który stosunkowo silnie „rzuca się w oczy”. Jeżeli pragniemy urządzić estetyczną i ładną łazienkę, w której z pewnością będziemy czuć się komfortowo, to inwestycja w dobre urządzenia tej kategorii wydaje się być konieczna.

Wybierz najlepszą baterię umywalkową razem z Dommania!

Pamiętaj, że w łazience bardzo ważna jest harmonia. Nawet najładniejsza bateria łazienkowa stojąca lub ścienna będzie zakupem nietrafionym, jeśli nie będzie pasowała do innych elementów wyposażenia. Jednak niezależnie od tego, czy szukasz baterii łazienkowej podtynkowej w stylu minimalistycznym czy baterii łazienkowej stojącej vintage, z pomocą naszego portalu Dommania znajdziesz produkty, których szukasz. Szukaj produktów według pożądanej ceny, marki producenta, ulubionego sklepu czy koloru baterii. Dzięki naszej porównywarce cen masz pewność, że będzie zadowolony z dokonanego zakupu!

Najpopularniejsze tagi w tej kategorii:
Zamknij
Ulubione
zamknij
strzałka wstecz
Dommania - ogłoszenia wyposażenia wnętrz do Twojego domu
Dommania Ogłoszenia - kliknij!