Zwiń zakładkę
Ulubione
Lista zakupowa
Dom Mania

Remontujesz łazienkę? Postaw na połysk!

Łazienka to jedno z tych pomieszczeń, które często wymagają remontu. Wysokie temperatury oraz wilgotność powietrza sprawiają, że meble szybko tracą swój idealny wygląd. Jeśli również zmagasz się z tym problemem, postaw na meble na wysoki połysk. To hit, który szybko nie wyjdzie z mody.

Remontujesz łazienkę? Postaw na połysk!

Lakierowane meble - dlaczego warto?

Lakierowane meble popularne są już od wielu sezonów. Chętnie ustawiamy je w salonie, urządzamy nimi kuchnie, a nawet sypialnie. Do tej pory unikaliśmy jednak mebli tego typu w swoich łazienkach. Jak przekonują specjaliści zajmujący się wystrojem wnętrz - niepotrzebnie. Lakierowane meble prezentują się nowocześnie i stylowo. Co więcej, laminowane powierzchnie frontów czy blatów doskonale chronią drewno przed wilgocią oraz są łatwe w utrzymaniu czystości. Ich wykorzystanie w łazience jest więc doskonałym pomysłem.

Nie tylko meble

Chcąc wyremontować swoją łazienkę w nowoczesnym stylu, warto nie ograniczać się wyłącznie do mebli. Postawmy również na inne elementy, które będą kusić nas swoim blaskiem. Propozycji jest naprawdę sporo - stojące lustra w metalowych ramach, chromowane stojaczki oraz pojemniki na mydło, błyszczące kafelki - to wszystko stworzy spójną, ciekawą całość.

Idealny sposób na optyczne powiększenie łazienki

Urządzenie łazienki na wysoki połysk to również doskonała metoda na to, by optycznie ją powiększyć. Aby osiągnąć ten efekt musimy jednakże pamiętać o tym, by wystrzegać się ciemnych kolorów mebli i ścian. Jasne, pastelowe kolory w połączeniu z lakierowanymi powierzchniami sprawdzą się znacznie lepiej.

Podsumowując, remontując łazienkę warto postawić na wysoki połysk. To nie tylko modny trend, ale również szansa na optyczne powiększenie naszej łazienki. Co więcej, remont taki nie musi wiązać się z dużymi wydatkami - czasami wystarczy zmiana zaledwie kilku elementów wyposażenia oraz dekoracji by uzyskać modny, atrakcyjny wizualnie efekt.

NEWSLETTER | Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco. Okazje czekają!