Zwiń zakładkę
Ulubione
Lista zakupowa
Dom Mania

Łazienki z prysznicem projekty

Urządzanie domu to proces długotrwały, żmudny i wymagający sporej dozy cierpliwości. Jednym z jego kluczowych elementów jest aranżacja łazienki. Współcześnie coraz częściej zamiast na wannę decydujemy się na prysznic.

Łazienki z prysznicem projekty

Inspirujące i pomysłowe projekty na najlepsze łazienki z prysznicem.

Projekty łazienek z prysznicem nie zawsze są łatwe do zrealizowania. Trzeba wziąć przy nich pod uwagę wiele elementów - rozmiar pomieszczenia, jego kształt, dostępne na rynku armaturę i meble, czy budżet. Ciekawe rozwiązania możecie znaleźć, przeglądając bogate zasoby w Internecie. 

Projekty łazienek z prysznicem do małych wnętrz domów i mieszkań

Projekty łazienek z prysznicem do małych mieszkań docenią ci, którzy właśnie zmagają się z urządzaniem ograniczonego pod względem metrażu pomieszczenia. Małe łazienki z prysznicem najlepiej sprawdzą się oczywiście w niewielkich mieszkaniach, w których trzeba oszczędzać każdy metr kwadratowy powierzchni. Prysznic zajmuje o wiele mniej miejsca niż wanna, odpowiednio dobrany nie przytłacza wnętrza i nie przepełnia go. Jest zatem największym sprzymierzeńcem tych, którzy poszukują rozwiązań umożliwiających zaoszczędzenie kilku cennych metrów kwadratowych.

Projekty łazienek z prysznicem - różne aranżację tego samego wnętrza

Oczywiście poszczególne projekty łazienek z prysznicem muszą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta. Jednak przed udaniem się do studia aranżacji wnętrz, warto zrobić rozeznanie i zapoznać się z dostępnymi opcjami. Pierwszą decyzją, którą należy podjąć, jest wybór prysznica - brodzikowy czy bez kabiny i brodzika? Pierwsza opcja jest bardziej tradycyjna, dla niektórych łatwiejsza (prysznice z brodzikiem są łatwo dostępne w marketach budowlanych, gotowe do montażu i użytkowania) i bardziej uniwersalna. Druga z kolei odznacza się nowoczesnością, znajduje zastosowania w łazienkach różnego typu, o różnych rozmiarach i kształtach. W łazienkach z prysznicem może oczywiście znaleźć się i wanna - pomieszczenie na nią przeznaczone musi mieć jednak odpowiednią wielkość. Dobrym i praktycznym rozwiązaniem jest wanna połączona z prysznicem - w ten sposób można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Pięknie w nowoczesnych łazienkach prezentuje się prysznic typu ‘deszczówka’ - wprowadzą do nich iście tropikalny klimat.

NEWSLETTER | Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco. Okazje czekają!