Zwiń zakładkę
Ulubione
Lista zakupowa
Dom Mania

Grzejnik łazienkowy poziomy

Elementy ogrzewania łazienkowego pełnią dwie główne role -  z jednej strony dbają o to, aby temperatura w pomieszczeniu była odpowiednio wysoka, a z drugiej są wykorzystywane do suszenia tekstyliów łazienkowych, takich jak ręczniki, chodniczki, dywaniki, oraz mokrych i wilgotnych części garderoby. Grzejnik łazienkowy poziomy sprawdza się pod tym względem wyśmienicie.

Grzejnik łazienkowy poziomy

Idealne rozwiązanie na ogrzewanie do każdej łazienki.

Grzejnik łazienkowy poziomy - dobre rozwiązanie do każdej łazienki

Nowoczesny grzejnik łazienkowy poziomy to połączenie wyjątkowej jakości, zaawansowanej technologii oraz niepowtarzalnej estetyki. Jest wykonany z materiałów, które w procesie produkcji podlegają specjalnej impregnacji, co czyni je odpornymi na działanie wody i wilgoci. Poza rolą grzewczą, pełni także funkcję wieszaka i suszarki na ręczniki, wilgotne ubrania i inne tekstylia łazienkowe. Co więcej, modele tego typu coraz częściej przejmują też funkcje dekoracyjne w łazience, zastępując inne wcześniej wykorzystywane ozdoby, które zwłaszcza w pomieszczeniu tak mokrym i wilgotnym jak łazienka, są elementem niepraktycznym. Dekoracyjne walory tego typu grzejników do łazienki wynikają z ich różnorodności pod względem designu, kolorystyki i materiałów, z których zostały wykonane.

Poziomy grzejnik do łazienki - innowacyjne podejście do tradycyjnego designu

Na rynku dostępny jest grzejnik drabinkowy, ale z łącznikami w orientacji poziomej. Jest on zatem szerszy i niższy od klasycznych odpowiedników. Jest to praktyczny element każdej łazienki, bez względu na styl, w jakim została ona urządzona. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach o nowoczesnej, innowacyjnej estetyce, jak i w tych bardziej tradycyjnych, klasycznych. Wszystko zależy od konkretnego modelu, który wybierzecie.

NEWSLETTER | Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco. Okazje czekają!