Zwiń zakładkę
Ulubione
Lista zakupowa
Dom Mania

Gadżety, które mogą pomóc w remoncie

Przeprowadzanie prac remontowych w mieszkaniu lub domu bywa nie lada wyzwaniem. Na szczęście, w dzisiejszych czasach zarówno profesjonaliści, jak i osoby, które decydują się na remont na własną rękę, mogą skorzystać z nowoczesnych akcesoriów, dzięki którym wykonywanie prac będzie łatwiejsze. Poznajmy je!

Gadżety, które mogą pomóc w remoncie

Rękaw do gruzu

Skuwasz płytki, wylewkę lub zrywasz tynk ze ściany? Musisz więc być przygotowanym na sporą ilość gruzu, którego trzeba będzie się pozbyć. Jak zrobić to bez konieczności noszenia worków i pojemników po schodach? Rozwiązaniem może być nowoczesny rękaw do gruzu, który pozwoli ci przenieść odpadki prosto do zsypu na śmieci. Gadżet ten ma formę długiego i szerokiego leja, w który wrzucamy powstały w wyniku remontu gruz. Jest solidny, lekki i trwały, a jego ceny nie są wygórowane. To opcja przydatna szczególnie wówczas, gdy remont odbywa się na pierwszym lub drugim piętrze.

Wałek z podajnikiem farby

Każdy, kto choć raz samodzielnie malował ściany, wie doskonale, że jest to zadanie uciążliwe. Konieczność moczenia wałka w farbie co kilka pociągnięć, plamy z farb kapiących z pędzla - to tylko niektóre z trudności, z którymi musimy się zmagać – zwłaszcza, gdy nie mamy zbyt dużego doświadczenia. Rozwiązaniem, które może pomóc nam o tym zapomnieć, jest wałek z podajnikiem farby. Dzięki niemu na wałek w każdej chwili dostaje się odpowiednia ilość emulsji, a my nie musimy się schylać. Farba dozowana jest tak, by nie kapała na podłogę, co pozwala zapomnieć o wielogodzinnym sprzątaniu.

Przyrząd do malowania krawędzi

Malowanie krawędzi ścian wymaga precyzji. Trudno jest ją jednak zachować, jeśli co chwilę musimy zamoczyć wałek lub pędzelek w farbie. Właśnie dlatego warto wyposażyć się w przydatny gadżet, który ułatwi nam to zadanie. Jest nim przyrząd do malowania krawędzi, który również wyposażony jest w pojemnik na farbę. Specjalna końcówka to gwarancja braku zacieków czy krzywych linii. Dzięki temu niepozornemu urządzeniu możemy zapomnieć o konieczności zabezpieczania ścian lub sufitów.

NEWSLETTER | Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco. Okazje czekają!