Dommania - wyposażenie wnętrz do Twojego domu
Filtry

Wyposażenie łazienki

Zagłówek do wanny poliuretanowy Besco Ambition ZWA

319,00

Zagłówek do wanny poliuretanowy besco ambition zwa

Zagłówek do wanny poliuretanowy besco ambition zwa 319.00 PLN InStock
PMD Piramida Ambition zagłówek do wanny kolor biały ZWB

320,00

Pmd piramida ambition zagłówek do wanny kolor biały zwb

Pmd piramida ambition zagłówek do wanny kolor biały zwb 320.00 PLN InStock
Zagłówek do wanny poliuretanowy Besco Talia ZWT

204,00

Zagłówek do wanny poliuretanowy besco talia zwt

Zagłówek do wanny poliuretanowy besco talia zwt 204.00 PLN InStock
Zagłówek do wanny poliuretanowy Besco Uni ZWU

125,00

Zagłówek do wanny poliuretanowy besco uni zwu

Zagłówek do wanny poliuretanowy besco uni zwu 125.00 PLN InStock
Zagłówek do wanny poliuretanowy Besco Classic ZWC

80,00

Zagłówek do wanny poliuretanowy besco classic zwc

Zagłówek do wanny poliuretanowy besco classic zwc 80.00 PLN InStock
Zagłówek do wanny poliuretanowy Besco Modern bialy ZWM

204,00

Zagłówek do wanny poliuretanowy besco modern bialy zwm

Zagłówek do wanny poliuretanowy besco modern bialy zwm 204.00 PLN InStock
PMD Piramida Modern zagłówek do wanny kolor biały MODERN

205,00

Pmd piramida modern zagłówek do wanny kolor biały modern

Pmd piramida modern zagłówek do wanny kolor biały modern 205.00 PLN InStock
PMD Piramida Talia zagłówek do wanny kolor biały TALIA

205,00

Pmd piramida talia zagłówek do wanny kolor biały talia

Pmd piramida talia zagłówek do wanny kolor biały talia 205.00 PLN InStock
Besco Comfy zagłówek do wanny kolor szary ZZWC

245,00

Besco comfy zagłówek do wanny kolor szary zzwc

Besco comfy zagłówek do wanny kolor szary zzwc 245.00 PLN InStock
Besco Classic zagłówek do wanny kolor biały ZWC

80,00

Besco classic zagłówek do wanny kolor biały zwc

Besco classic zagłówek do wanny kolor biały zwc 80.00 PLN InStock
Besco Uni zagłówek do wanny kolor srebrny ZWU

125,00

Besco uni zagłówek do wanny kolor srebrny zwu

Besco uni zagłówek do wanny kolor srebrny zwu 125.00 PLN InStock
Besco Loox zagłówek do wanny kolor czarny ZWL

245,00

Besco loox zagłówek do wanny kolor czarny zwl

Besco loox zagłówek do wanny kolor czarny zwl 245.00 PLN InStock
PMD Piramida Modern zagłówek do wanny kolor czarny MODERN ZWMB

205,00

Pmd piramida modern zagłówek do wanny kolor czarny modern zw...

Pmd piramida modern zagłówek do wanny kolor czarny modern zw... 205.00 PLN InStock
Środki czystości Besco kabiny & parawany SR-K-P

37,00

środki czystości besco kabiny & parawany sr-k-p

środki czystości besco kabiny & parawany sr-k-p 37.00 PLN InStock

Akcesoria do łazienki

W porównaniu do innych domowych pomieszczeń, takich jak salon, sypialnia czy jadalnia, w łazience spędzamy stosunkowo niewiele czasu. Nie oznacza to jednak, że jest ona pomieszczeniem mniej ważnym, któremu powinniśmy poświęcać mniejszą uwagę. Wręcz przeciwnie! Wyposażenie łazienki jest bardzo istotne zarówno dla komfortu wykonywanych tam wszelkich zabiegów higienicznych, pielęgnacyjnych i kosmetycznych, jak również dla naszego samopoczucia. To właśnie z tego powodu należy zadbać o funkcjonalne i estetyczne wyposażenie łazienki – zarówno wszelkiego rodzaju armaturę, jak również praktyczne akcesoria do łazienki.

Jak dobrać odpowiednie akcesoria łazienkowe?

Jak wybrać odpowiednie akcesoria do łazienki? Z tym pytaniem musi zmierzyć się każda osoba, która po raz pierwszy urządza to pomieszczenie. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że choć akcesoria łazienkowe w porównaniu do muszli klozetowej, kabiny prysznicowej czy umywalki wydają się nieco niepozorne, bardzo często również mają kluczowe znaczenie dla naszej wygody i samopoczucia podczas kąpieli czy wykonywania zabiegów kosmetycznych. Dlatego warto mieć świadomość tego, że niektóre akcesoria będą niezbędne w każdej łazience. Możemy tu wymienić między innymi szczotkę do czyszczenia muszli klozetowej, uchwyt na papier toaletowy, organizery do szuflad, kubeczki na szczoteczki i pastę do zębów, półki, wieszaki na ręczniki oraz dozowniki do mydła i mydelniczki. Takie wyposażenie sprawi, że codzienne korzystanie z łazienki będzie znacznie bardziej komfortowe.

Wybierając akcesoria do łazienki, pamiętajmy także o tym, by były one dopasowane do siebie. Chodzi tu zarówno o spójność stylistyczną, jak również o funkcjonalność. Akcesoria powinny być dobrane tak, by wszystkie zawsze były łatwo dostępne i wygodnie można było korzystać z każdego z nich.

Styl akcesoriów łazienkowych a wygląd łazienki

Niekiedy dużych trudności może przysporzyć wybranie akcesoriów łazienkowych pod kątem estetyki pomieszczenia i panującego w nim stylu. Warto zatem pamiętać o kilku podstawowych radach, które mogą okazać się przydatne. Akcesoria łazienkowe, mimo niewielkiego rozmiaru, mogą być bardzo atrakcyjnymi dodatkami do wnętrza. Z drugiej strony, jeśli są nieodpowiednio dopasowane, mogą skutecznie zniszczyć panującą w łazience harmonię.

Podstawowym aspektem, który warto mieć na uwadze podczas kupowania akcesoriów łazienkowych, jest to, by kolorystycznie były dopasowane do armatury łazienkowej – w szczególności baterii łazienkowej, baterii prysznica, kolumny natryskowej czy słuchawki. Przykładowo, jeśli armatura łazienkowa jest srebrna, warto postawić na akcesoria w tym samym kolorze. Co więcej, pamiętajmy, że srebrne dodatki są raczej „zarezerwowane” dla łazienek o nowoczesnym, minimalistycznym wyglądzie. Złote akcesoria łazienkowe lepiej będą się prezentowały we wnętrzach klasycznych, stylizowanych na modę retro, lub ekskluzywnych, mających kojarzyć się z luksusem.

Akcesoria do łazienki – sklep internetowy

Akcesoria łazienkowe to może nie najważniejsze elementy każdej toalety, jednakże mimo to są całkiem istotne. Uchwyt na papier toaletowy, półka na ręczniki lub szczotka do mycia toalet, co prawda, w żaden sposób nie mogą być porównywane ani z kosztami, ani solidnością z przykładowo stelażem podtynkowym lub muszlą klozetową, niemniej jednak to właśnie z tych codziennego użytku akcesoriów łazienkowych będziemy korzystali my, a także nasi goście. Podstawową zasadą doboru akcesoriów łazienkowych jest de facto estetyka. Postarajmy się więc zwrócić uwagę na harmonię i kolorystykę tak, aby dodatki i akcesoria łazienkowe ze sobą maksymalnie współgrały. W tym celu możemy pokusić się o własną aranżację lub skorzystanie z oferty gotowych kompletów akcesoriów, które są proponowane przez wielu producentów. Jeżeli nie wiecie, jaki sklep internetowy wybrać, skorzystajcie z rozwiązań, jakie oferuje nasza porównywarka cen online.

Oczywiście możemy zdecydować się na bardziej gotowe rozwiązanie, zaprojektowane przez profesjonalistów – przykładem tego są akcesoria łazienkowe w zestawach. Czy jednak wybierając zestawy łazienkowe akcesoria, dodatkowe elementy będą nam również potrzebne? Zdecydowanie tak. Chociaż rozwiązanie w postaci zakupu gotowego zestawu łazienkowego jest zdecydowanie polecane dla osób nie preferujących rozdrabniania się w szczegółach, to jednak z pewnością w trakcie codziennego użytkowania w końcu zauważymy, że jakiegoś przydatnego drobiazgu jeszcze w naszej łazience brakuje. Na szczęście, akcesoria łazienkowe nie należą do najdroższego rodzaju wyposażenia, dlatego możemy być spokojni i w bardziej pewny sposób próbować realizować nasze wizje dotyczące idealnego wyglądu naszej łazienki!

Niezwykle szeroki wachlarz wyboru pomiędzy różnego rodzaju akcesoriami łazienkowymi jest oczywiście zaletą, chociaż u niektórych może powodować przysłowiowy „zawrót głowy”. W tym celu już na wstępie zapraszamy do skorzystania z wyspecjalizowanej wyszukiwarki. Starając się wyszukać akcesoria łazienkowe przez porównywarkę cen, skorzystajcie również z widocznych po boku filtrów, które pomogą w przetasowaniu tysięcy produktów oferowanych przez setki współpracujących z nami sklepów! Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością znajdziecie uchwyty łazienkowe, przyciski, kubki, wieszaki, półeczki i pozostałe, inne akcesoria łazienkowe w najlepszych sklepach online.

Zamknij
Ulubione
zamknij
strzałka wstecz